TR

EN

insan kaynakları

CV GÖNDER

İnsan Kaynakları Süreçleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnsan Kaynakları, kuruluşumuzda bilgi, deneyim, yetenek, karakter ve performanslar ortaya konularak yapılan her tür üretim çalışmaları için ihtiyaç duyulan iş gücünün sağlanarak, her zaman daha nitelikli bir insan kaynağının yaratılması ve en verimli şekilde kullanılması hedefinin gerçekleştirilmesine çalışır.

 

 

Kuruluşun hedeflerine yönelik iş gücü planlaması yaparak, işe alma, oryantasyon ve işten çıkarma süreçlerini denetleyip onay veya ret şeklinde kontrol eder.

 

Performans değerlendirmesi yaparak, çalışanların tanımlanmış görevlerini belirli süreler içinde gerçekleştirme başarılarını ölçerek, sonuçları ücret artışları ve eğitim ihtiyaçlarının saptanmasında kullanır.

 

 

İşin gerekleri, kişisel yetkinlikler, sorumluluklar, eğitim ve iş tecrübelerini esas alarak, başarıyı ödüllendiren adil bir sistem uygulaması içinde değerlendirilen ücretlerin, kuruluş içi dengeler, bireysel performans, araştırmalar ve ekonomik göstergeler doğrultusunda, her yıl ocak ayında yeniden güncellenmesini gerçekleştirir.

 

Eğitim ve etkinlikler düzenleyerek, iş gücünün nitelik ve verimliliğinin arttırılması sağlar.

 

 

Motivasyon çalışmalarına bağlı olarak, çalışanların işlerindeki başarıları, işlerini severek yapmaları ve mutlu olmalarının yanı sıra kuruluşumuzun genel amaçlarına uyum, bağlılık ve birliktelik ruhunun oluşması için, sosyal, kültürel aktiviteler planlayarak hayata geçirilmesini sağlar.

 

Tarafsızlık ve gizlilik ilkesine göre çalışanlara rehberlik ederek, onları dinler ve çözüm getirebileceği konularda çalışmalar yapar.

 

 

Kuruluşun istihdam politikalarının ülke yasaları, uluslararası kural ve standartlara uygunluğunun düzenlenmesini sağlar.

 

Orjin Deri, ortalama sektör tecrübesi ve birlikte çalışma süreleri uzun yıllara yayılmış kadrosuyla deri ve kürk alanında üstün bir deneyim havuzuna ev sahipliği yapmaktadır.

Orjin Deri'nin kendi insan kaynakları politikaları ve ülkenin iş yasalarına ek olarak, iş ortaklarının sosyal uygunluk prensiplerine uyum sağlamış çalışma şartlarını da yaratmak temel hedefleri arasındadır.  Orjin Deri'nin çalışanlarına sunmakta olduğu çalışma şartları ve fiziki ortam, uluslararası bağımsız denetim şirketlerince periyodik bir şekilde denetlenmekte olup hazırlanan raporlar Orjin Deri’nin iş ortaklarına da sunulmaktadır.

 

Orjin Deri'de çalışma fırsatları için ik@orjin.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

ik@orjin.com

TR

EN

telefon

+90 212 550 40 50

adres

İkitelli OSB Atatürk Bulvarı

No:86 Kat:1 34490

Başakşehir İstanbul Türkiye

e-posta

info@orjin.com

"Daha büyük haritayı görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamada açabilirsiniz.